Odżywka do rzęs long 4 lashes – opinie po kuracji

Nie ma kobiety, która nie marzyłaby o pięknych rzęsach. Modelki, gwiazdy filmu, influencerki — prawie wszystkie mają wachlarz pięknych rzęs! Długich i gęstych, na których zatrzymuje się nasz wzrok. Na naszej twarzy jest to jedynie niewielki element, jednak bardzo ważny, ponieważ znacząco podkreśla jej piękno. Nic więc dziwnego, że krótkie, rzadkie rzęsy nie są powodem do dumy. Jest to raczej powód do tego, żeby szukać rozwiązania i stosować kosmetyczne metody, poprawiające kondycję rzęs.

Dlaczego nasze rzęsy są słabe, szybko wypadają i nie rosną?

Przyczyn problemów z rzęsami jest bardzo dużo. Mogę być one zależne od niewłaściwej diety. Brak minerałów i potrzebnych składników odżywczych wpływa na kondycję rzęs. Oprócz tego najczęściej przyczyną są niewłaściwe kosmetyki (stosowanie starych maskar), zbyt częste przedłużanie rzęs, nadużywanie zalotki do rzęs lub częste pocieranie oczu (np. podczas zmywania makijażu).

Postanowiłam działać!

Sama mam bardzo rzadkie rzęsy, które nie są zbyt długie. Na początku korzystałam z różnych kosmetycznych sposobów. Używałam wydłużających maskar do rzęs, podkreślałam oczy makijażem i oczywiście zdecydowałam się na wydłużanie rzęs. Niestety w zasadzie żaden sposób mi nie pomógł, a raczej jeszcze bardziej pogorszył ich wygląd! Szukałam środka, który pomoże mi zregenerować moje rzęsy po różnych eksperymentach. Trafiłam na odżywkę do rzęs long 4 lashes. Jest to odżywka, która ma regenerować rzęsy, znacząco poprawić ich kondycję i skutecznie je wydłużyć. Preparat kosztuje 79,00 zł, a ja stosowałam go zgodnie z zastosowaniem na ulotce. Regularnie nakładałam go na rzęsy i czekałam na poprawę w wyglądzie moich rzęs. Serum nakładałam za pomocą aplikatora, po wcześniejszym demakijażu oczu, zawsze na noc. Niestety nie widziałam żadnej poprawy w czasie korzystania z niego ani później, po odstawieniu. Okazało się, że niepotrzebnie wydałam duże pieniądze na preparat, który nie poprawił kondycji moich rzęs.

Znalazłam ratunek

Przeczytałam setki stron internetowych, opinii w Internecie, ale ratunek znalazłam u najlepszej przyjaciółki.

Poleciła mi Rzęsix, czyli odżywkę na poprawę kondycji rzęs.

Nie miałam nic do stracenia, a mogłam zyskać naprawdę dużo. W końcu od początku walczyłam o znaczną poprawę wyglądu moich rzęs. Odżywka posiadają wyciągi z najlepszych ziół i składników, które poprawiają kondycję i stan rzęs. Bardzo łatwo się ją aplikuje, co jest naprawdę przyjemnością, bo odżywka ma przyjemną konsystencję. Poprawiają i wpływają na ich szybszy porost, grubość i zapobiegają wypadaniu rzęs. Zaczęłam stosować odżywkę, tak jak zaleca producent. Regularnie nanosiłam preparat na rzęsy i już po kilku dniach odczułam różnicę. Rzęsy przestały się łamać i wypadać. Można stosować masę odżywek, maskar, serum… Jednak po co to robić, jeżeli Rzęsix to jedna odżywka, które mają w sobie wszystkie potrzebne składniki? Oprócz tej odżywki nie trzeba stosować żadnych innych, dodatkowych środków. Na początku obawiałam się, że z zapewnień na ulotce nic nie będzie, ale szybko się przekonałam, że jednak działa cuda! Teraz nie wstydzę się wyjść bez pomalowanych rzęs. W końcu są grube, długie i sprawiają, że moje oko jest piękne!